DIV Serisi | KITPRO

Sınıfının En İyisi

Değişken hızlı kesici / karıştırıcı 3 farklı kapasite seçeneğiyle


DIV serisi parçalama makinası, en yoğun karışımlar için yeterince güçlüdür ve her uygulama için proses esnasında hızı kontrol edebilmenizi sağlar.

Inverter ünitesi, yıllarca maksimum güç ve dayanıklılık sağlar. Inverter kontrollü asenkron AC motor, güvenilir değişken hız için en ileri teknolojidir.

DIV serisi; uluslararası başarıya sahip, tasarımı kanıtlanmış güçlü bir makinadır.DIV modelleri değişken hız fonksiyonu ile donatılmıştır ve böylece daha fazla esneklik ve geniş bir uygulama yelpazesi vaat eder. Ezmeler, püreler, soslar, macunlar ve mayonezler için idealdir.

Hummusmaster® ailesinin bir üyesi olan gerçek bir ‘humus mikseri’, pürüzsüz krema kıvamında humus yapmak için idealdir.Doğrudan tahrik tasarımı sayesinde; yüksek hız, düşük gürültü ve bakım gerektirmeyen çalışma elde edersiniz. Güçlü doğrudan tahrikli form faktörü sayesinde tüm modeller tezgahınızda az yer kaplar.

Doğrudan tahrik, bıçak ünitesini tahrik etmek için kayış olmadığı anlamına gelir. Bıçak doğrudan motor miline bağlıdır.Özellikler ve Seçenekler

Profesyoneller için ayrıntılar

IP65 Kontroller


Optional 3000 rpm


Termik koruma rölesi


Bakım gerektirmez


Asenkron kömürsüz motor


HummusMaster


Kolay temizlenebilir


Çok fonksiyonluKarşılaştırma Tablosu

L6DIV L9DIV L12DIV
Kapasite 6 Liters 9 Liters 12 Liters
Sıvı kapasitesi 99% 99% 99%
Güç 0,75 kW 1,1 kW 1.5 kW
Hız 600-3000rpm
600-3000rpm
600-3000rpm
Şebeke 230V 1ph 230V 1ph 230V 1ph
IP65 Butonlar
Asenkron motor
Kolay temizlik
Termik koruma
HummusMaster
TEKNİK BİLGİ TEKNİK BİLGİ TEKNİK BİLGİ

"Kadife gibi pürüzsüz humus için HummusMaster'ı seçin!"

HummusMaster logosu, bıçakların çok yüksek hızda dönmesi, bıçak ve çift etkili sıyırıcının mükemmel çalışması anlamına gelir.